Načítavam...

Starostlivosť o telo

Kavitácia

Kavitácia, nazývaná taktiež bezbolestná liposukcia, je ošetrenie, vďaka ktorému schudnete a naštartujete svoje telo na ďalšie spaľovanie. To všetko bez rezania, odsávania a iných chirurgických zákrokov, po ktorých by vám ostávali jazvy na tele. Je to bezpečná metóda, ktorá vám pomôže aj v boji s celulitídou a cenovo je s chirurgickou liposukciou jednoducho neporovnateľná. Kavitácia je určená najmä na oblasť bokov, zadku, brucha, vonkajšie a vnútorné stehná, dokonca aj predlaktie.

Toto ošetrenie je založené na pôsobení nízkofrekvenčného ultrazvuku a vákua. Vákuum jemne nasaje kožu, stlačí ju pevne na aplikátor, čím zvyšuje účinnosť samotnej kavitácie. Ultrazvuk rozbije obal tukových buniek, ktorých obsah sa vyleje priestoru medzi bunkami a ďalej je prirodzene odplavený lymfatickými a močovými cestami von z tela. Uvoľneného tuku sa ľudské telo ľahšie zbavuje ako toho, ktorý je schovaný v obale tukovej bunky. Výsledky sú viditeľné ihneď, čiže povrch neobľúbenej pomarančovej kože sa zlepšuje už po prvom sedení.

Lymfodrenáž

špeciálna technika zameraná na lymfatický systém – opuchy, lymfedémy a problémy so žilovým systémom. Je to jediný fyziologický spôsob ošetrenia pokožky, ktorým môžeme vyvolať regeneráciu kože a podkožia. Hĺbkovo čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny, zlepšuje prekrvenie tkaniva a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus. V kombinácii so správnou výživou a pohybom predstavuje neoceniteľného pomocníka v boji proti celulitíde.

©   ND3D EstetikOchrana osobných údajov