Načítavam...

Kozmetika

Kozmetické
služby

  • Depilácia voskom
  • Hĺbkové čistenie pleti + ozón
  • Profesionálne líčenie
  • Úprava obočia a rias

Prístrojové
ošetrenie

Diamantová mikrodermabrázia - Patrí medzi najcielenejšie a najefektívnejšie formy povrchového peelingu kože. Mikrodermabrázia patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti.

Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný pocit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.

Skin Scrubber

Skin Scrubber - technológia, ktorá sa používa na bezbolestný ultrazvukový peeling a hĺbkové čistenie pleti bez naparovania a vytláčania.

Ide o moderný spôsob čistenia s okamžite viditeľným výsledkom. Ošetrenie je príjemné a nebolestivé. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky, vďaka čomu sa do pokožky výborne vstrebávajú olejovité a emulzné látky. Ultrazvukové vlnenie spôsobuje v tkanive vibráciu (mikromasáž) a teplo.

SkinScrubber bezbolestne a šetrne čistí pleť a odstraňuje odumreté kožné bunky na princípe emulgovania (rozptyľovania) tuku a nečistôt z pórov a ich stieranie z pleti špachtľou. Je možné použiť ho ako náhradu alebo doplnenie mechanického, ručného čistenia. Odstraňuje rohovinovú vrstvu kože a odhaľuje tak mladšiu vrstvu pokožky, ktorá je zbavená odumretých buniek a nadmerného mazu. Póry a jemmné vrásky sú zbrúsené a mejej viditeľné,komedómy (vyrážky) odstránené, pigmentové škvrnyjemnejšie. Pokožka je na pohľad a dotyk jemnejšia a hladšia a je  pripravená vstrebavať účinné látky. Ošetrenie je veľmi príjemné a nebolestivé.

Galvanická žehlička

Galvanická žehlička - Galvanická žehlička je zdravou alternatívou botoxu. Používa pozitívny galvanický prúd, pomocou ktorého pôsobí vo viacerých oblastiach: stimuluje tvorbu kolagénu a elastínu, pomáha krémom a séram preniknúť hlbšie do pokožky, čím zvyšuje ich účinok, hĺbkovo čistí pleť vo všetkých vrstvách. Galvanická žehlička omladí vašu pleť. Galvanická žehlička je jedným z najlepších spôsobov ako môžete udržať svoju pleť mladú a krásnu, a to bez chirurgického zákroku. 

Účinky: prečistí a detoxikuje pleť, vyhladí vrásky, pleť je pružnejšia, mladšia, pevnejšia, zdravšie vyzerajúca, menej unavená, jemnejšia, stimuluje a pomáha aktivovať metabolizmus podkožných vrstiev, vhodná aj pri liečbe akné, zvyšuje účinky krémov, keďže zlepšuje ich absorpciu do pokožky, pomáha odstraňovať pigmentové škvrny, zlepšuje prekrvenie pokožky.

Ozón

Ozón - Vysokofrekvenčná terapia je najvhodnešia po hĺbkovom čistení pleti. Ozón pokožku dezinfikuje, sťahuje rozšírené póry, začervenie a zápal v koži.

Sonoforéza

Sonoforéza – Ošetrenie je vhodné na vpravovanie účinných látok z krémov do hlbších vrstiev kože. Tento prístroj pracuje na princípe tepla, kedy zároveň aj v pokožke aktivuje kolagén a elastín a tým má vypínací účinok.

Termolifting

Termolifting - Kombináciou rádiofrekvencie, infračerveného svetla a podtlakového nasávania (vákua) pôsobí na pokožku a podkožie, kde dochádza k prehriatiu dermis a následne zmrštením kolagénu nastáva jeho novotvorba, čo má na pokožku liftingový účinok. Prístroj pri ošetrení nahreje pokožku na teplotu, pri ktorej sa kolagén v hlbšej vrstve kože stiahne, obnoví a znovu napne. Ochabnutá pokožka sa vypne a vrásky vyhladia. Ošetrenie je vysoko účinné a zároveň bezbolestné.

©   ND3D EstetikOchrana osobných údajov