Načítavam...

Estetika

Plazmaterapia – „Dracula Terapia“

 Ide o revolučnú metódu, pri ktorej sa využíva prirodzený regeneračný účinok plazmy. Výhodou ošetrenia je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o vašu vlastnú krv a nie o cudzorodé látky. Neexistuje iné sérum, ktoré by obsahovalo viac prírodných proteínov a rastových faktorov, ktoré má lepšie reparačné schopnosti ako vaša vlastná plazma. Táto metóda sa vyvinula z liečby vlastnou krvou, ktorá sa využíva na zvyšovanie imunity, v stomatológii na regeneráciu ďasien postihnutých chronickým zápalom, v ortopédii, traumatológii a v liečbe bolesti pri degeneratívnych ochoreniach kĺbov. V ošetrení obohatenou krvnou plazmou zohrávajú najvýznamnejšiu biorevitalizačnú úlohu krvné doštičky, ktoré sa v krvi nachádzajú. Krvné doštičky sú najdôležitejšie bunky v procese hojenia rán, ktoré vedú k tvorbe kolagénu. Táto terapia sa využíva v oblasti vyhladzovania vrások, hojenia jaziev, ako akné terapia, hydratácia unavenej pokožky, optimalizácia jasu pleti, visco elastická regenerácia, liečba vypadávania vlasov, dvojitá brada a mnoho iného. Doprajte svojej pleti  žiarivosť, regeneráciu a mladistvý vzhľad vďaka "zlatu z vášho tela".

 • Plazmalifting - Objavte večnú mladosť pomocou vašej vlastnej krvi. Dracula terapia je najhorúcejšia novinka anti-ageingu. Využíva prirodzený regeneračný účinok plazmy a doštičiek z vašej vlastnej krvi. Výsledkom je pevnejšia a plnšia pokožka bez vrások.
 • Plazmahair – Jedná sa o ošetrenie zabraňujúce vypadávaniu vlasov, či zabezpečenie prirodzené hustnutia.
 • Plazmatherapy - Táto metóda je vhodná na vyrovnávanie jazvičiek po akné, liečbu samotného akné, či liečbu jaziev. Ošetrenie s obohatenou krvnou plazmou sa využívajú aj na odstraňovanie drobných vrások a to napríklad v oblasti rúk a je účinné aj na liečbu strií.

IPL

Zariadenie využíva inovatívnu technológiu založenú na svetle zvanú intenzívne pulzné svetlo (IPL) na prerušenie cyklu rastu chĺpkov. Jemné impulzy svetla sa aplikujú na korienky a po niekoľkých ošetreniach prestanú chĺpky dorastať. Technológia IPL je k dispozícii v špecializovaných salónoch od roku 1997. Ošetrenie vám poskytne jednoduché a efektívne ošetrenie chĺpkov.

Objektívne štúdie dokazujú výrazné zníženie množstva chĺpkov už po 3 až 4 použitiach raz za dva týždne, výsledkom čoho je hladká pokožka bez chĺpkov.

Ide o efektívne, jednoduché a bezpečné ošetrenie, ktoré funguje na rôznych typoch chĺpkov a pokožky.

Kavitácia

Kavitácia, nazývaná taktiež bezbolestná liposukcia, je ošetrenie, vďaka ktorému schudnete a naštartujete svoje telo na ďalšie spaľovanie. To všetko bez rezania, odsávania a iných chirurgických zákrokov, po ktorých by vám ostávali jazvy na tele. Je to bezpečná metóda, ktorá vám pomôže aj v boji s celulitídou a cenovo je s chirurgickou liposukciou jednoducho neporovnateľná. Kavitácia je určená najmä na oblasť bokov, zadku, brucha, vonkajšie a vnútorné stehná, dokonca aj predlaktie.

Toto ošetrenie je založené na pôsobení nízkofrekvenčného ultrazvuku a vákua. Vákuum jemne nasaje kožu, stlačí ju pevne na aplikátor, čím zvyšuje účinnosť samotnej kavitácie. Ultrazvuk rozbije obal tukových buniek, ktorých obsah sa vyleje priestoru medzi bunkami a ďalej je prirodzene odplavený lymfatickými a močovými cestami von z tela. Uvoľneného tuku sa ľudské telo ľahšie zbavuje ako toho, ktorý je schovaný v obale tukovej bunky. Výsledky sú viditeľné ihneď, čiže povrch neobľúbenej pomarančovej kože sa zlepšuje už po prvom sedení.

Mezoterapia

Unikátne ošetrenie ktoré podporuje tvorbu kolagénu, okamžite obnovuje, vyhladzuje, rozjasňuje a hydratuje Vašu pokožku. Výsledky mezoterapie sú viditeľné už po prvej aplikácií.

Možnosti mezoterapie:

 1. Meso HA+C – sérum určené pre hĺbkovú hydratáciu a obnovu pleti
 2. Meso Gen X – kultúra Stem cell pochádza z buniek pomaranča, ktorý zaisťuje omladenie pleti, obnovuje jej pevnosť, redukuje vrásky ,stimuluje syntézu elastínu, obnovuje štruktúru dermisu
 3. Meso Vital – patentovaná technológia na dlhotrvajúce omladenie pleti. Sérum s peptidmi a liposomami vyvinuté pre hlbokú regeneráciu pleti.
 4. Meso Lift – Revolučná technológia pre expresný lifting. Zvyšuje elasticitu, spevňuje a redukuje mimické vrásky.
 5. Meso White – riešenie hyperpigmentácie, škvŕn a stareckých škvŕn.
 6. Meso Booster

BB Glow – mezoterapia

Vpravovanie BB krém-séra alebo whitening séra do pokožky

 1. zvlhčuje pokožku a zanecháva pleť jemnú a pružnú
 2. rozžiarenie pleti
 3. zjednotenia pleti po jednom ošetrení
 4. redukcia pigmentových škvŕn
 5. zmiernenie akné
 6. vyhladzuje vrásky
 7. omladzuje
 8. okamžite alebo postupne bieli pigmentové škvrny
 9. neutralizuje voľné radikály
 10. znižuje hladinu melanínu pred a po UV žiarení

Plasma Lift

Ošetrenie sa vykonáva špeciálnym Plazmovým technologickým prístrojom. Ide o inovatívne ošetrenie vrások a spevnenia pokožky. Napomáha sťahovať spojivové tkanivo a stimulovať fibroblasty v pokožke, čo vedie k zvýšenej tvorbe kolagénu a elastínu. Stimuluje fungovanie buniek a regeneráciu kože nielen na povrchu, ale aj v nižších vrstvách.

 1. Ošetrenie pokožky, vrások, jaziev, pigmentových škvŕn a viečok.
 2. Kontraindikácie – abnormálne zjazvenie, zlé hojenie rán, aktívna infekcia , tehotenstvo a dojčenie, citlivosť na lidokain.
 3. Úplné hojenie 7-10 dní.

Výplň, hydratácia a formovanie pier

Prirodzené, hydratované a krásne vyzerajúce pery pomocou kyseliny hyalurónovej

Výplň vrások

Lymfodrenáž

špeciálna technika zameraná na lymfatický systém – opuchy, lymfedémy a problémy so žilovým systémom. Je to jediný fyziologický spôsob ošetrenia pokožky, ktorým môžeme vyvolať regeneráciu kože a podkožia. Hĺbkovo čistí telo od odpadových produktov látkovej výmeny, zlepšuje prekrvenie tkaniva a tým zásobuje tkanivo kyslíkom a výživnými látkami, čo pôsobí blahodarne na organizmus. V kombinácii so správnou výživou a pohybom predstavuje neoceniteľného pomocníka v boji proti celulitíde.

©   ND3D EstetikOchrana osobných údajov